O pracowni

Nazywam się Ewa Gawęda-Soboń.
Jestem psychologiem, seksuologiem, diagnostą i terapeutą SI

Jestem absolwentką PSYCHOLOGII Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie oprócz wiedzy czysto teoretycznej, zdobyłam także praktyczne umiejętności w zakresie szeroko rozumianej pomocy psychologicznej.

Chcąc poszerzyć swoje zainteresowania, ukończyłam studia podyplomowe o nazwie Seksuologia Kliniczna, których merytorycznym opiekunem był prof. dr hab. Zbigniew Lew-Starowicz oraz zdobyłam certyfikat diagnosty i terapeuty SI.

Dzięki wieloletniej pracy w szkołach podstawowych, gimnazjach i poradniach specjalistycznych, dogłębnie poznałam zagadnienia związane z socjoterapią, specyficznymi trudnościami w uczeniu się, jak również zaburzeniami wieku rozwojowego.

Organizuję cykle szkoleń dla rodziców, jak również nauczycieli, poświęcone zagadnieniom związanym z integracją sensoryczną, rozwojem poznawczym dzieci, czy też przemianami okresu dojrzewania.

Wierzę w to, iż zdobyte wykształcenie oraz bogate doświadczenie, nabierają sensu wyłącznie w chwilach, gdy dzięki nim mogę wesprzeć drugiego człowieka, pamiętając o tym, że...
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat...” Janusz Korczak
Psycholog i terapeuta
Misja Pro Sensum
Każdy, kto zetknął się w swoim życiu z problemem przerastającym jego zdolności adaptacyjne wie, jak ważne jest wsparcie drugiego człowieka i poczucie, że można liczyć na czyjąś pomoc. Pracownia psychologiczna PRO SENSUM powstała, aby przywracać osobom zmagającym się z problemem - nadzieję. Stworzyłam ją z myślą o ludziach, którzy nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. W moim gabinecie znajdą ją ZAWSZE – wsparcia udzielę osobiście lub wskażę innego specjalistę, adekwatnego do zdiagnozowanych trudności.
Terapia w Pro Sensum
Terapia w nurcie poznawczo-behawioralnym osób dorosłych, jak również przyjazna terapia behawioralna dedykowana osobom małoletnim, są drogowskazem mojej codziennej pracy terapeutycznej. Nauka poprzez zabawę, czyli diagnozowanie i wsparcie terapeutyczne dzieci przejawiających trudności natury integracji sensorycznej, to myśl przewodnia, która stała się fundamentem gabinetu PRO SENSUM.
Profesjonalizm w podejściu do Pacjenta
Pacjent w pracowni PRO SENSUM odnajdzie spokój i specjalistę pełnego pasji, który zadba o jego komfort i poczucie bezpieczeństwa. Mój gabinet powstał z myślą o ludziach zmagających się na co dzień z różnego typu problemami natury psychicznej. Każdy klient PRO SENSUM może liczyć na uzyskanie porady oraz pomocy w znalezieniu specjalisty, który zdoła udzielić mu niezbędnego wsparcia.
Copyright © 2020 Prosensum
Strona Internetowa zaprojektowana przez Wzór Agencja UX